OSB desky

Předností OSB desky je její pevnost a tuhost. Velké formáty OSB desky umožňují méně spojů, a tím osb desky zaručují méně tepelných a akustických ztrát. OSB desky mají dobrý tepelný odpor, požární odolnost a jsou odolné proti rázům a vibracím, proti zemětřesení a silnému větru. Zaručujeme Vám zdravotní nezávadnost OSB desky.

OSB desky - vlastnosti

OSB desky jsou vysoce kvalitní dřevěné stavební desky, jejíž štěpky jsou kontrolovatelně složené a uspořádané do tří vrstev. Tyto vrstvy OSB desky jsou k sobě kolmo orientované. Ve vrchní a spodní vrstvě OSB desky jsou štěpky uloženy v podélném směru a střední vrstva je uložena v příčném směru. Takto laminované vrstvy OSB desky jsou spojeny vodovzdornou pryskyřicí. Výroba OSB desky umožňuje získat dřevěnou desku odolnou proti vlhkosti a bez běžných vad jako jsou suky, otvory po sukách a jádrech, kůra a praskliny.

OSB desky - naše nabídka

Víme, jak je pro Vás důležitá u osb desky cena. Díky dlouhodobé spolupráci s dodavateli Vám můžeme nabídnout kvalitní osb desky za nízké ceny. Neváhejte a nakupte nejlevnější osb desky